Vestel müşteri şikayetleri

Vestel müşteri hizmetleri, müşteri şikayetleri çözüm merkezi ve çözümsüzlük hikayesi.

Vestel müşteri deneyimi yaşamış biri olarak Vestel müşteri hizmetleri, müşteri şikayetleri çözüm merkezi deneyimimi siz değerli takipçilerimle tekrar paylaşmak istedim.3 adet Vestel marka telefon ile başlayan bu deneyim, Vestel müşteri şikayetleri ve Vestel müşteri deneyimi makalesi yazdıracak kadar büyük hayal kırıklığı ile sonuçlanmıştır. Yaklaşık 6 hafta Vestel müşteri hizmetleri kendi bünyesinde Vestel müşteri şikayetine yönelik çözüm odaklı bir iletişim kuramadı.

Vestel güvenüssü ne arızalı olan telefonumuzu teslim etmemiz ile başlayan ve çözüm üretilemeyen bu sürecin hikayesi şu sekiledir; Arızalı olan telefonumuz Vestel Venüs E2 plas Vestel güvenüssüne teslimi sonrası Vestel müşteri hizmetleri çalışanı tarafından Vestel güvenüssünde bulunan arızalı telefonumuzun tamir masrafının yüksek olacağı, 465 TL karşılığı bir üst model telefon ile değişim yapılabileceği onayı alınır. Vestel sirket hesabına değişim bedeli aktarılmasına müteakip bir hafta sonra Vestel güvenüssüne teslim ettiğimiz telefonumuzun üst modeli yerine alt model telefon gelir. Vestel Venüs E2 5000 “Bir telefon bedeli karşılığı yeni bir telefon satışı gerçekleşmiş olur.” Etik olmayan bu değişimi kabul etmediğimizi çağrı merkezine açtığımız bir kayıt ile dile getirdik.

Oluşturmuş olduğumuz bu kayda 6 haftadır geri dönüş yapılmamış olması, Vestel müşteri deneyimi yaşamış biri olarak büyük hayal kırıklığı yaratmış ve Vestel müşteri şikayetleri, Vestel müşteri deneyimi makalesi kazandırmıştır.

Vestel müşteri hizmetleri aracılığı ile Vestel çözüm merkezinde cevaplanmamış ve geri dönüş yapılmamış 30 kayıt, Vestel ürün ve hizmetlerine bakış açımı tamamen değiştirmiştir. Bu memnuniyetsizlik Vestel e bir müşteri kaybettirirken, bununla birlikte istatistiği iyi olan 2 adet makale kazandırdı. Dolayısıyla Vestel müşteri memnuniyetsizliği, Vestel çözüm merkezinin konuyla ilgili şahsımla iletişim kurmaması neticesi olarak oluşmuştur. Bugün itibari ile Vestel müşteri sikayeti oluşturan bu konuyu bu makale ile sonlandırıyorum. Vestel the end…..

Her konuda iletişim kurabileceğiniz adreslerim : Android uygulama] [Facebook] [Tweetter] [E-posta]

Vestel müşteri hizmetleri, müşteri şikayetleri çözüm merkezi ve çözümsüzlük hikayesi.

 

Bir cevap yazın