Ülkem partisi ilk kongresini gerçekleştirdi

Sakarya’da teşkilatlanması hızlı süren ve yakinen takip ettiğim Ülkem Partisi Ankara’da ilk kongresini gerçekleştirdi. Genel başkan sayın Neşet Doğan yeniden başkan seçilirken disiplin kurulu başkanlığına Adana il başkanı sayın Mevlüt Başkan seçildi.


9 Mayıs 2019 tarihinde sayın Neşet Doğan tarafından kurulan Ülkem partisi logosunda 16 türk devletini temsilen 16 yıldız ve ay yıldız bulunuyor. Öncelikle yeni kurulan Ülkem partisi logosunu beğendiğimi belirtmek isterim. Türkiye’de siyasal iletişim eksikliği mevcut dolayısıyla siyaset stratejisi belirlemede tüm partilerin yaptığı hataları tespit eden kadrolarının olduğunu biliyorum. Dolayısıyla Ülkem partisi sahada ve saha arkasında güçlü bir yapılanma ile siyaset stratejisini kısa zamanda ortaya koyacaktır.
Sakarya’da Ülkem partisi İl başkanlığı ve Marmara bölge sorumluluğu görevlerini üstlenen sayın Fahri Yıldız beyin yapmış olduğu çalışmaları takip eden biri olarak, Fahri beyin Sakarya’da başarılı olacağına inandığımı belirtmek isterim.
Ülkem partisi Genel Başkanı sayın Neşet Doğan’ı ve Ülkem Partisi Sakarya il başkanı sayın Fahri Yıldız beyi özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederim. Başarıya giden bu yolda yorulmadan, yılmadan, azim ve samimiyetle ilerleyeceklerine inanıyorum.
Her konuda iletişim kurabileceğiniz adreslerim : Android uygulama] [Facebook] [Tweetter] [E-posta]