Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınıyorum.

Şiddet kime yönelik yapılırsa yapılsın kabul edilemez. Ana muhalefet partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan bu saldırı demokrasiye yakışmaz ve de kabul edilemez.

Seçmeni olmadığım halde ana muhalefet partisi genel başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu‘na yapılan bu saldırıyı kınıyorum. Hukuk dışına çıkmaya, vatandaşın huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yoktur. Şehit hepimizin şehididir. Bizler kurtuluş savaşı vermiş, yokluklar içinde mücadele etmis bir ceddin torunlarıyız. Çanakkale’de vermedik mi? Ya Sakarya’da? Yemende? Gidipte dönmeyen çok oldu. Bu durum hukuk dışı hareket etmeye geçerli bir mazeret olamaz. Şehit cenazesinde Kemal Kılıçdaroğlu‘na yapılan bu saldırıyı kınıyor, sorumluların en kısa sürede tespit edilip ve gerekli yasal işlemlerin yapılacağına vatandaş olarak inanıyorum.Her konuda iletişim kurabileceğiniz adreslerim : Android uygulama] [Facebook] [Tweetter] [E-posta]

Şiddet kime yönelik yapılırsa yapılsın,  demokrasilere yakışmaz ve de kabul edilemez. Hukuk dışına çıkmaya, vatandaşın huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yoktur.

Bir cevap yazın