İnsan odaklı sosyal sorumluluk projeleri

İnsan odaklı sosyal sorumluluk projeleri, yaşamı iyileştirmeyi  hedef bilmek, bu hedefe ulaşmak için çevreye ilişkin yatırım ve hizmetlere önem vermek, insan ve yaşam odaklı projeler üretmek lafla sözle olmuyor efendim.

Bu ülkeye gönül vermek, memleket işi demekle olmaz. Bu memleket insan odaklı projeler görmek ister. Ülkemizin ekonomik ve kültürel hayatına olduğu kadar sosyal gelişimine de katkıda bulunmayı hedef bilmeliyiz. İnsan odaklı Sosyal sorumluluk projeleri hazırlayarak  bu projeleri hayata gerçirmeliyiz.Öncelik insan sağlığının korunması ve istihdam olmalı. Kültürel miras, yaşam kalitesinin artırılması olmalı. Yaşam kalitesi istihdam ve alım gücüyle alakalıdır. Bu kapsamda gerçekleşecek pek çok önemli proje vardır. Ulaşımdan sağlığa, tarımsal üretim, işleme ve iyileştirmeye kadar. Yeterki yaşam kalitesi ve insan odaklı olalım. Belediyelerle ortaklaşa yapılabilecek insan odaklı pek çok proje olabilir.

Kısacası toplum yararına, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden bireyler yetiştirmek hedefimiz olmalı. Bu hedef bilinciyle çözüm üretmeliyiz. İnsan hayatın özüdür, yaşamsal değerlerimizin olduğu bilincine artık varmalıyız.

Her konuda iletişim kurabileceğiniz adreslerim : Android uygulama] [Facebook] [Tweetter] [E-posta]

İnsan odaklı sosyal sorumluluk projeleri ve yaşamı iyileştirmeyi  hedef bilmek, bu hedefe ulaşmak için çevreye ilişkin yatırım ve hizmetlere önem vermek, insan ve yaşam odaklı projeler üretmek lafla sözle olmuyor efendim.

Bir cevap yazın