Bizler bu utanca çözüm istiyoruz

Kocaali köylerinin ortak kullandığı grup yolları tamamen bozulmuş durumda. 2 yıldır yapılmayan Görele, Yalpankaya, Yanıksayvant, Açmabaşı ve Kocaali bağlantı yolları ile ilgili köy Muhtarları, köy sakinleri Kocaali Belediyesine ve Sakarya büyükşehir belediyesine defalarca şikayette bulunmasına rağmen sonuç alınamadı. O yolları kullanan biri olarak şahsen ben utanıyorum. Bizler bu utanca çözüm istiyoruz.

2 yıl önce yapılması için söz verildiği halde çalışmalar başlatılmadı. Seçimlerden sonra yaparız denildi ve yine unutuldu. Haklı olarak vatandaşın tepkisi arttı. Basında ve sosyal platformlarda gündeme gelen yol soruna Sakarya Büyükşehir belediye başkanımız sayın Ekrem Yüce Kocaali Belediye başkanımız sayın Ahmet Acar ile görüştüğünü ve tekrar yol yapım çalışması için söz alındığını öğrendim. 2 gün sonra bu çalışmanın daha sonra yapılacağı, Kocaali’de çalışan ekiplerin başka bir ilçeye gönderileceğini öğrendim.

Bu yolları kullanmak zorunda kalan vatandaşlarımız fındık hasadı başlamadan bozuk olan yollarının yapılmasını istiyor. Bu insancıl haklı bir istektir. Bu yolları kullanan biri olarak şahsen biz utanıyoruz. Bizler bu utanca çözüm istiyoruz. Kocaali Belediye başkanımız Sayın Ahmet Acar ve Sakarya Büyükşehir belediye başkanımız sayın Ekrem Yüce beyin bu yol sorununa çözüm getireceğini umut ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.

Her konuda iletişim kurabileceğiniz adreslerim : Android uygulama] [Facebook] [Tweetter] [E-posta]